Kalendář akcí

Prosinec 2021

Po Út St Čt So Ne

Leden 2022

Po Út St Čt So Ne

Únor 2022

Po Út St Čt So Ne

Březen 2022

Po Út St Čt So Ne

Duben 2022

Po Út St Čt So Ne

Květen 2022

Po Út St Čt So Ne

Červen 2022

Po Út St Čt So Ne

Červenec 2022

Po Út St Čt So Ne

Srpen 2022

Po Út St Čt So Ne

Září 2022

Po Út St Čt So Ne

Říjen 2022

Po Út St Čt So Ne

Listopad 2022

Po Út St Čt So Ne

Nejbližší akce:

Kostel sv. Štěpána, Praha - Nové město

Mše sv. za zemřelé bezdomovce

V kostele sv. Štěpána na Novém městě pražském odslouží v úterý 7. prosince kardinál Dominik Duka bohoslužbu za zemřelé lidi bez domova. Mše sv. začíná v 18.00.
více
III. interní klinika VFN, U nemocnice 1, Praha 2

Kolegium katolických lékařů – program podzimního semestru

Schůzky Kolegia katolických lékařů se konají následující středy v knihovně III. interní kliniky VFN. Začátek akcí vždy v 18.30 22. září „Teologie těla, katecheze Sv. Jana Pavla II.“ Mons. ThDr. Jan Balík, Ph.D., generální vikář pražské arcidiecéze, sídelní kanovník Metropolitní kapituly u Sv. Víta v Praze prezident arcidiecézní Charity Praha...
více
Sál Pastoračního střediska, Kolejní 4, 160 00 Praha 6

Akademie nejen pro seniory

Zveme vás na adventní duchovní obnovu Akademie na téma „Mládež svá a originální“. Postřehy z doprovázení mladých na cestě životem předloží P. Kamil Strak, vedoucí sekce pro mládež ČBK.
více
Katedrála sv. Víta, Václava a Vojtěcha

Slavnost Panny Marie počaté bez poskvrny prvotního hříchu

Mši sv. bude 8. prosince od 18.00 celebrovat ve svatovítské katedrále kardinál Dominik Duka.
více
Kostel sv. Ignáce z Loyoly na Karlově náměstí v Praze 2

Adventní koncert v kostele sv. Ignáce

Římskokatolická duchovní správa u kostela sv. Ignáce z Loyoly v Praze si Vás dovoluje srdečně pozvat 12. prosince 2021 od 19:00 na Adventní koncert v kostele sv. Ignáce z Loyoly v Praze. Jan Verner – trubka, Martin Maxmilian Kaiser – varhany. Vstupné 100 Kč. Program koncertu najdete zde.
více
Řádový kostel Panny Marie pod řetězem, Lázeňská ulice, Praha 1

Varhanní nešpory maltézských rytířů

V rámci cyklu „Varhanní nešpory maltézských rytířů“ se koná koncert duchovní hudby RORATE. Program: J. S. Bach, C. Vodňanský, M. Pšenička. Účinkují: Čeští madrigalisté, umělecká vedoucí Veronika Hádková, Miroslav Pšenička – varhany. Koncert pořádá Suverénní Rytířský a Špitální řád sv. Jana z Jeruzaléma, Rhodu a Malty a Společnost pro duchovní hudbu...
více
Mladotův dům, Pražský hrad, Vikářská 37

Katedrála a živá setkání 2021

Výstavu fotografií autorů ze společenství církevních fotografů Člověk a Víra si lze prohlédnout od 28. listopadu 2021 do 10. ledna 2022 v Mladotově domě na Pražském hradě. Výstava je ke zhlédnutí od pondělí do pátku vždy od 11.-15.00 a o víkendech od 10.00-16.00.
více
Sál Pastoračního střediska, Kolejní 4, 160 00 Praha 6

Akademie nejen pro seniory

Zveme vás na další setkání z cyklu Akademie nejen pro seniory, tentokrát na téma „K čemu nám bude ta synoda?“. O synodě promluví ředitel Pastoračního střediska a děkan vyšehradské kapituly P. Mgr. Ing. Michal Němeček.
více
Pastorační středisko v Praze 6 – Dejvicích, Kolejní 4

Kurz služebníků Eucharistie 2022

Pastorační středisko Arcibiskupství pražského nabízí pravidelný kurz „Služebník eucharistie“, který je povinný pro všechny, kdo mají být pověřeni eucharistickou službou, tedy podáváním svatého přijímání při mši svaté, přinášením eucharistie nemocným nebo vystavením Nejsvětější svátosti při adoraci pokud není přítomen kněz či jáhen. Účastníci musí být pro kurz vybráni duchovním správcem...
více