Zástupce ředitele Lesní správy pro výrobu

Popis pozice:

  • Řízení lesnických činností na svěřeném majetku
  • Naplňování strategických plánů a politiky zaměstnavatele
  • Analytická činnost a tvorba koncepcí správce lesa, tvorba vnitřních norem
  • Kontrolní činnost na svěřeném úseku
  • Uplatňování a kontrola lesní legislativy, myslivosti, ochrany přírody, BOZP

Požadavky:

  • VŠ lesnického nebo ekonomického zaměření
  • Odborná praxe 10 let, z toho min. 5 let na pozici vedoucího zaměstnance
  • Profesionální komunikace s obchodními partnery a úřady
  • Schopnost týmové spolupráce a vedení týmu
  • Spolehlivost, preciznost, samostatnost a flexibilita
  • Vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu
  • Znalost anglického nebo německého jazyka
  • Řidičské oprávnění skup. B, vysoká uživatelská znalost MS Office

Výhodou je:

  • Orientace v církevním prostředí

Nabízíme:

  • Adekvátní mzdové ohodnocení, zaměstnanecké benefity
  • Služební byt a vozidlo k soukromým účelům
  • Rozvíjení a zdokonalení v oboru
  • Aktivní účast na výkonu práva myslivosti
  • Práci v terénu mimo kancelář
  • Práci v příjemném prostředí a rozvíjejícím se kolektivu

K přihlášce přiložte strukturovaný životopis a motivační dopis. Arcibiskupství pražské IČO: 00445100, Hradčanské nám. 56/16, 119 02 Praha 1, bude zpracovávat osobní údaje uvedené ve strukturovaném životopise a motivačním dopise, jakož i kontaktní údaje pro účel konání výběrového řízení z titulu plnění smluvní povinnosti a předsmluvních aktivit. V případě výběru uchazeče budou osobní údaje použity k přípravě pracovní smlouvy a povinné dokumentace. Osobní údaje nebudou v rámci přijímacího řízení předávány třetím osobám.

Možný nástup: dle dohody
Místo výkonu práce: Praha
Strukturovaný životopis posílejte do: 8. srpna 2021
e-mailem: augustina.vankova@apha.cz

Arcibiskupství pražské si vyhrazuje právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici, pokud uchazeči nenaplní očekávání organizace.