Godzone tour 2022 startuje v Praze 

Česká republika bude mít příležitost zažít evangelizační turné projektu Godzone, a to v Praze 24. října a v Ostravě 25. října. Celá tour následně pokračuje na Slovensku až do 29. října.

Gdzn-presov-14-cropped

„Žijeme náročné časy a určitě každý z nás má i své zápasy a boje. Přeji nám všem, abychom nevzdali zápas o jednotu a vztahy, zápas o Boží království. Je vidět, jak se nepřítel snaží rozbít nás, rozbít vztahy a spolupráce, rozbít nasazení a ukrást vášeň a sny o probuzení. Nepřestávejme prosím snít!“, říká o tématu tour ředitel projektu Julius Slovák.


Kde a kdy se bude konat Godzone tour?
Godzone tour se bude konat již od 24. do 29. října ve čtyřech slovenských a ve dvou českých městech. Celá série koncertů začne v Praze, bude pokračovat v Ostravě, Žilině, Prešově, Banské Bystrici a poslední proběhne v Bratislavě. V každém městě se koncert bude odehrávat v čase od 18:00 do 21:00 hodin. I letos je vstup na akci bezplatný.


Bližší informace jsou postupně zveřejňovány na stránce tour.godzone.sk

Jak to celé vzniklo?
První turné se uskutečnilo v roce 2009 a inspirovalo k realizaci další série evangelizačních akcí pod hlavičkou projektu Godzone. Cílem Godzone tour je přinášet evangelium novým, kreativním a moderním způsobem, čímž chce přilákat a zaujmout hlavně mladé lidi. Účastníci večerních koncertů mají možnost vidět bohatý program s hudebnětanečnými vstupy, chválové modlitby, také jedinečné příběhy a svědectví lidí z celého Slovenska a kvalitně propracovanou videoprodukci. Poslední rok byl komplikovaný a Godzone tour 2021 s tématem Bůh není mrtvý se konalo fyzicky jen v Prešově a v Ostravě. Avšak díky vysílání TV Noe a TV Lux sledovalo Godzone tour více než sto tisíc diváků.


Plán turné pro rok 2022:


Česká republika
Praha, 24.října: Malá sportovní hala, Výstaviště
Ostrava, 25.října: RT Torax Aréna, Ostrava – Poruba


Slovenská republika
Žilina, 25.října: Niké Aréna
Prešov,26.října: Tatran Handball Aréna
Banská Bystrica, 27.října: Tipsport Aréna
Bratislava, 29.října: Incheba Expo Aréna

Zdroj: ČBK